שיטת הוראה ייחודית

 שיטת הוראה ייחודית 

התחלתי ללמוד מוזיקה בגיל מאוד צעיר, אך את העיסוק בהוראה התחלתי רק לאחר שהרגשתי בלב שלם שאני מוכן לכך. שיטת ההוראה שלי פותחה דרך למידה אצל מיטב המורים לגיטרה בארץ בתחומם: מוזיקה קלאסית, רוק ומטאל, בלוז, ג'אז, פ'אנק ודיסקו. שיטת ההוראה שלי כוללת את כל הידע והנסיון שרכשתי ובאה לידי ביטוי בשיעורים מתודיים קלים וכיפיים, המותאמים אישית לכל תלמיד לפי העדפותיו ויכולתו.

העקרון החשוב ביותר שמנחה אותי במפגש עם התלמיד הוא פיתוח מוטיבציה לנגינה וללמידה. בשפה האנגלית, המקבילה לשם הפועל "לנגן" היא TO PLAY- וזוהי תמצית השקפת עולמי.

השיעורים מלווים במגוון רחב של עזרי למידה, החל מאפליקציות ייעודיות, סרטוני ווידאו המצולמים תוך כדי השיעור, דפי עבודה, שרטוטים וציורים הממחישים את החומר הנלמד. מעבר לזאת, אני רואה חשיבות עצומה בתפקידי כמורה. אני מאמין שתפקידי הוא לפתח את המוטיבציה של התלמיד לנגינה ותרגול. בעיני, הנגינה צריכה להיות קודם כל מהנה. מנסיוני, רק כאשר התלמיד יהנה וירגיש כי המוזיקה משמעותית עבורו, תתרחש למידה אמיתית.

 

מה לומדים בשיעורים?

 

אני מלמד מגוון רחב של סגנונות כגון: רוק, פופ, בלוז, מטאל, פ’אנק, ג’אז, פינגרסטייל, מוזיקה קלאסית ועוד. על פי רוב, במהלך השיעור התלמיד בוחר את השירים ודרכם לומד: תיאוריה במוזיקה, קריאת תווים, קצב, אילתור, פיתוח רעיונות מוזיקליים ועוד. כמו-כן אני מנחה תלמידים בדרכם למבחני כניסה לאקדמיה למוזיקה, לבית ספר "רימון", למגמות מוזיקה בתיכון ומכין לבגרות במוזיקה.

השיעורים מתקיימם בסטודיו ללימוד גיטרה בקיבוץ שפיים או בבית התלמיד באזור השרון והמרכז או אונליין.

אפשר לצור קשר בטלפון

052-6033176

או להשאיר פרטים בתיבה ואחזור אליכם בהקדם.

ההודעה נשלחה בהצלחה!

איתמר חזי שליו - מורה לגיטרה  - שפיים - הרצליה - רעננה - רמת השרון - תל אביב - רשפון - געש - יקום - כפר שמריהו - נוף ים  - בצרה - קדימה - תל יצחק - אקורדים - טאבים

מורה לגיטרה - מורה פרטי לגיטרה - שיעורי גיטרה -  נגינה בגיטרה - אזור השרון - אזור המרכז